Login Security (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Subject
ta: பொருள்

en: General settings
ta: பொது அமைப்புகள்

en: User
ta: பயனர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: To
ta: பெறுநர்
