Login Security (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Subject
te: విషయం

en: General settings
te: సాధారణ అమరికలు

en: User
te: వాడుకరి

en: To
te: ఎవరికి
