Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Never
el: Ποτέ

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: Save settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα
