Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: Never
hr: Nikada

en: 1 day
hr: 1 dan

en: Save settings
hr: Spremi postavke

en: 1 week
hr: 1 tjedan
