Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Never
kk: Ешқашан

en: 1 day
kk: @count күн

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: 1 week
kk: @count апта
