Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: 1 day
my: ၁ ရက်

en: Save settings
my: Setting များ သိမ်းရန်

en: 1 week
my: ၁ ပတ်
