Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Never
nl: Nooit

en: 1 day
nl: 1 dag

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: 1 month
nl: 1 maand
