Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: Never
oc: Pas jamai

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: 2 months
oc: 2 meses

en: 4 months
oc: 4 meses

en: 6 months
oc: 6 meses

en: Save settings
oc: Enregistrar los paramètres
