Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Never
ta: இல்லை

en: 2 months
ta: 2 மாதங்கள்

en: 4 months
ta: 4 மாதங்கள்

en: 6 months
ta: 6 மாதங்கள்

en: Save settings
ta: அமைவுகளை சேமி

en: 1 month
ta: 1 மாதம்
