Login tracker (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: Never
vi: Không bao giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: 2 months
vi: 2 tháng

en: 4 months
vi: 4 tháng

en: 6 months
vi: 6 tháng

en: Save settings
vi: Lưu các thiết lập

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 1 week
vi: 1 tuần
