Login tracker (2.0.0-rc1) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Never
cs: Nikdy

en: 1 day
cs: 1 den

en: 2 months
cs: 2 měsíce

en: 4 months
cs: 4 měsíce

en: 6 months
cs: 6 měsíců

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: 1 month
cs: 1 měsíc
