Login tracker (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Never
et: Mitte kunagi

en: 1 day
et: 1 päev

en: 2 months
et: 2 kuud

en: 4 months
et: 4 kuud

en: 6 months
et: 6 kuud

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 week
et: 1 nädal
