Login tracker (2.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
fr: 1 heure

en: Never
fr: Jamais

en: 1 day
fr: 1 jour

en: 2 months
fr: 2 mois

en: 4 months
fr: 4 mois

en: 6 months
fr: 6 mois

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: 1 month
fr: 1 mois

en: 1 week
fr: 1 semaine

en: The configuration has been saved
fr: La configuration a été enregistrée
