Login tracker (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Never
lv: Nekad

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 2 months
lv: 2 mēneši

en: 4 months
lv: 4 mēneši

en: 6 months
lv: 6 mēneši

en: Save settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: 1 week
lv: 1 nedēļa
