Login tracker (2.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Never
mr: कधीही नाही

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: 2 months
mr: २ महिने

en: 4 months
mr: ४ महिने

en: 6 months
mr: ६ महिने
