Login tracker (2.0.0-rc1) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
sv: 1 timme

en: Never
sv: Aldrig

en: 1 day
sv: 1 dag

en: Save settings
sv: Spara inställningar

en: 1 month
sv: 1 månad

en: 1 week
sv: 1 vecka
