Login tracker (2.0.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: Never
be: Ніколі

en: 1 day
be: 1 дзень

en: Save settings
be: Захаваць налады

en: 1 week
be: 1 тыдзень
