Login tracker (2.0.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Never
ca: Mai

en: 1 day
ca: 1 dia

en: 2 months
ca: 2 mesos

en: 6 months
ca: 6 mesos

en: Save settings
ca: Desa la configuració

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 1 week
ca: 1 setmana
