Login tracker (2.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
da: 1 time

en: Never
da: Aldrig

en: 1 day
da: 1 dag

en: Save settings
da: Gem indstillinger

en: 1 week
da: 1 uge
