Login tracker (2.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Never
de: Nie

en: 1 day
de: 1 Tag

en: 2 months
de: 2 Monate

en: 4 months
de: 4 Monate

en: 6 months
de: 6 Monate

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: 1 month
de: 1 Monat

en: 1 week
de: 1 Woche

en: Record ID
de: Datensatz-ID
