Login tracker (2.0.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: Never
hu: Soha

en: 1 day
hu: 1 nap

en: 2 months
hu: 2 hónap

en: 4 months
hu: 4 hónap

en: 6 months
hu: 6 hónap

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: 1 week
hu: 1 hét
