Login tracker (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 2 months
te: 2 నెలలు

en: 4 months
te: 4 నెలలు

en: 6 months
te: 6 నెలలు

en: Save settings
te: అమరికలు దాచు

en: 1 week
te: 1 వారం
