LoginNotification (1.0.5) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Value
af: Waarde

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Language code
af: Taalkode

en: Text format
af: Teksformaat
