LoginNotification (1.0.5) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Value
ar: القيمة

en: Configuration
ar: الضبط

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: About
ar: حول

en: Text format
ar: تنسيق النص
