LoginNotification (1.0.5) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Value
az: Qiymət

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Language code
az: Dil kodu

en: About
az: Haqqında

en: Text format
az: Mətn formatı
