LoginNotification (1.0.5) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Value
be: Значэнне

en: Configuration
be: Налады

en: Language code
be: Код мовы

en: About
be: Аб

en: Text format
be: Фармат тэксту
