LoginNotification (1.0.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Value
bg: Стойност

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Language code
bg: Код на език

en: Text format
bg: Текстов формат
