LoginNotification (1.0.5) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Language code
bn: ভাষা কোড

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Text format
bn: লেখার ফরম্যাট
