LoginNotification (1.0.5) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག
