LoginNotification (1.0.5) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Value
ca: Valor

en: Configuration
ca: Configuració

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: About
ca: Detalls

en: Text format
ca: Format del text
