LoginNotification (1.0.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Value
cs: Hodnota

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: About
cs: Popis

en: Text format
cs: Formát textu
