LoginNotification (1.0.5) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Value
cy: Gwerth

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Text format
cy: Fformat testun
