LoginNotification (1.0.5) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Value
da: Værdi

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Language code
da: Sprogkode

en: About
da: Om

en: Text format
da: Tekstformat
