LoginNotification (1.0.5) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Value
de: Wert

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Language code
de: Sprachkürzel

en: About
de: Über

en: Text format
de: Textformat
