LoginNotification (1.0.5) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Value
el: Αξία

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: About
el: Περί

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου
