LoginNotification (1.0.5) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Value
eo: Valoro

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Text format
eo: Tekstformato
