LoginNotification (1.0.5) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Value
et: Väärtus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Language code
et: Keele kood

en: About
et: Programmist

en: Text format
et: Tekstivorming
