LoginNotification (1.0.5) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Value
eu: Balioa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Text format
eu: Testuaren formatua
