LoginNotification (1.0.5) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: Value
fa: مقدار

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Language code
fa: کد زبان

en: About
fa: درباره

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن
