LoginNotification (1.0.5) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Value
fi: Arvo

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: About
fi: Tietoja

en: Text format
fi: Tekstimuoto
