LoginNotification (1.0.5) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Value
fr: Valeur

en: Language code
fr: Code de la langue

en: About
fr: À propos

en: Text format
fr: Format de texte
