LoginNotification (1.0.5) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Value
gl: Valor

en: Configuration
gl: Configuración

en: Language code
gl: Código do idioma

en: About
gl: Información

en: Text format
gl: Formato do texto
