LoginNotification (1.0.5) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: About
gu: વિશે

en: Text format
gu: લખાણનુ બંધારણ
