LoginNotification (1.0.5) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Value
he: ערך

en: Configuration
he: הגדרות

en: Language code
he: קוד השפה

en: About
he: אודות

en: Text format
he: מבנה טקסט
