LoginNotification (1.0.5) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hi: उपयोक्ता अंतरपृष्ठ

en: Value
hi: मान

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: About
hi: के बारे में

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप
