LoginNotification (1.0.5) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Value
hr: Vrijednost

en: Configuration
hr: Postavke

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: About
hr: Opis

en: Text format
hr: Oblik unosa
