LoginNotification (1.0.5) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Value
hu: Érték

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: About
hu: Leírás

en: Text format
hu: Szövegformátum
