LoginNotification (1.0.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Value
hy: Արժեք

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ
