LoginNotification (1.0.5) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Value
id: Nilai

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Language code
id: Kode bahasa

en: About
id: Tentang

en: Text format
id: Format teks
