LoginNotification (1.0.5) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Value
is: Gildi

en: Language code
is: Tungumálskóði

en: About
is: Um

en: Text format
is: Textaforsnið
